Trwa ładowanie...
d3lt0du
d3lt0du
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
bin

Pętla wokół bin Ladena zacieśnia się

Pętla wokół szefa al-Qaedy, Osamy bin Ladena, zacieśnia się - twierdzą pakistańskie służby wywiadowcze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3lt0du

Na konferencji prasowej, zorganizowanej w poniedziałek w siedzibie wywiadu pakistańskiego w Islamabadzie, jego przedstawiciele potwierdzili, iż zatrzymany 1 marca człowiek nr 3 al-Qaedy, Chalid Szajch Mohammed, zeznał w toku przesłuchań, że spotkał się z bin Ladenem w grudniu ub.r. Odmówił jednak podania szczegółów, w jakim miejscu doszło do spotkania.

Informacje od Mohammeda "przybliżają nas znacznie do bin Ladena" - powiedział jeden z funkcjonariuszy wywiadu.

W czasie konferencji prasowej służb wywiadowczych, pierwszej tego rodzaju w Pakistanie, pokazano także film wideo z zatrzymania Mohammeda w pakistańskim mieście Rawalpindi. (iza)

d3lt0du

Podziel się opinią

Share

d3lt0du

d3lt0du
Więcej tematów