Trwa ładowanie...
Pedofil uciekł z więzienia. Jest list gończy
Policja

Pedofil uciekł z więzienia. Jest list gończy

(fot. Policja.pl)
Sąd Rejonowy w Chełmie wydał list gończy za więźniem, który w czwartek około godz. 10.00 oddalił się z prac poza Zakładem Karnym w Chełmie. Poszukiwanym jest Waldemar Lembryk. Jednocześnie wydano zgodę na publikację jego wizerunku i danych osobowych w środkach masowego przekazu.

Share
dao08v0

Ze wstępnych ustaleń wynika, że poszukiwany Waldemar Lembryk oddalił się z prac prowadzonych na terenie jednostki Straży Granicznej przy ul. Trubakowskiej w Chełmie i nie powrócił do ZK. Do poszukiwań została powołana specjalna grupa w KWP w Lublinie, która koordynuje poszukiwania na terenie województwa i kraju.

Poszukiwany Waldemar Lembryk odbywał karę pozbawienia wolności do roku 2019. Został skazany za przestępstwa na tle seksualnym oraz przeciwko życiu i mieniu. Jeden z zarzutów dotyczył pedofilii.

dao08v0

Rysopis poszukiwanego: wzrost 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemne krótkie, łysiejący, twarz pociągła w chwili zaginięcia ubrany w zielony uniform.

Informacje na temat miejsca jego pobytu należy przekazywać pod telefony alarmowe Policji 997. Apelujemy o nie podejmowanie prób interwencji we własnym zakresie. Może się zdarzyć, że w przypadku rozpoznania, stanie się agresywny.

Na informacje na temat jego pobytu czekamy też pod specjalnym nr policyjnej infolinii 801 801 997.

dao08v0

Podziel się opinią

Share
dao08v0
dao08v0
Więcej tematów