Trwa ładowanie...
d3et058

Pawłowicz porównała posłankę do nazistowskiego zbrodniarza. "Będzie proces"

Joanna Scheuring-Wielgus zapowiedziała złożenie pozwu przeciw Krystynie Pawłowicz. Posłanka PiS porównała polityk, która dostała się do Sejmu z list Nowoczesnej, do nazistowskiego zbrodniarza - doktora Mengele.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz może spodziewać się pozwu od Joanny Scheuring-Wielgus
Krystyna Pawłowicz może spodziewać się pozwu od Joanny Scheuring-Wielgus (Forum, Fot: Mateusz Włodarczyk)
d3et058

Krystyna Pawłowicz słynie z ciężkiego słownictwa i agresywnego usposobienia. Szczególnie jej wpisy w mediach społecznościowych przekraczają akceptowalne granice. Ostatnio oskarżyła matki niepełnosprawnych dzieci, że przetrzymując w Sejmie "zabijają je", a teraz porównała Joannę Scheuring-Wielgus do Josefa Mengele. "Wielgus, jesteś - jak Mengele - za zabijaniem poczętych a niesprawnych, a teraz, oszukanico..." - zaczęła swój wpis na Twitterze.

Dziennikarz "Gazety Wyborczej" Bartosz Wieliński zasugerował, by nie ignorować tej obelgi i pozwać posłankę PiS za oszczercze słowa. Scheuring-Wielgus potwierdziła, że tak właśnie zrobi.

Zobacz także: Godek w programie "Tłit": zabijanie przed narodzinami jest nieludzkie

Doktor Josef Mengele dokonywał okrutnych eksperymentów na więźniach niemieckiego obozu zagłady Auschwitz. Nigdy nie poniósł winy za swoje czyny - zmarł w 1979 roku w Ameryce Południowej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3et058

Podziel się opinią

Share
d3et058
d3et058
Więcej tematów