Trwa ładowanie...

Paweł Tanajno – program wyborczy na wybory 2020

Paweł Tanajno to jeden z jedenastu kandydatów na prezydenta RP. Jakie postulaty ma kandydat na Prezydenta RP, Paweł Tanajno?

Share
Paweł Tanajno – program wyborczy na wybory 2020
Źródło: PAP
d4h1n5a

Paweł Tanajno - program wyborczy

Paweł Tanajno, kandydat na prezydenta Polski, w swoim programie wyborczym mówi o 30 proc. wzroście wynagrodzenia od zaraz. Miałoby się to odbyć w ten sposób, że pracodawca wypłacałby pracownikowi kwotę brutto na rękę. Zaowocowałoby to tym, że 210 mld zł rocznie znalazłoby się w rękach pracowników, a mniej pieniędzy potrzebne byłoby na utrzymanie urzędników i polityków.

"Obecnie funkcjonujący system czyni z pracodawców rolę płatników wszelkich podatków w imieniu obywateli pracujących na etacie. Pracownicy pozbawieni są w ten sposób bezpośredniego kontaktu z pieniędzmi, które wypracowują, a które kradnie im państwo” – przekonuje Paweł Tanajno, kandydat na prezydenta RP.

d4h1n5a

- "Przyjęcie takiego rozwiązania byłoby ogromnym impulsem rozwojowym dla gospodarki. Wzrost konsumpcji i inwestycji" - podkreśla Paweł Tanajno.Kolejna sprawa, jaką chce się zająć kandydat na prezydenta, to powszechne bogacenie się, a nie powszechny socjalizm. Paweł Tanajno mówi, że chciałby, by Polacy zarabiali tyle, by nie musieli pobierać takich świadczeń jak 500+. "Polityczny wyścig na powiększanie programu socjalnego to oznaka słabości państwa i braku zdolności polityków do zarządzania" - wyjaśnia kandydat na prezydenta, Paweł Tanajno.

Kim jest Paweł Tanajno?

45-letni Paweł Tanajno pochodzi z Warszawy. W wyborach na prezydenta startuje już po raz drugi. Jest przedsiębiorcą i działaczem. Działalność gospodarczą Paweł Tanajno rozpoczął od sieci sklepów komputerowych Sferis. W 2006 roku został członkiem zarządu fundacji Nie Troszczcie Się, a w 2011 roku wspólnikiem i członkiem zarządu spółek Netwit.pl i lam4U.pl.

Paweł Tanajno nie należy do żadnej partii politycznej. Jak sam podkreśla, prezydent powinien być bezpartyjny, czyli nie powinien wywodzić się z żadnej partii politycznej. Kandydat na Prezydenta RP ma się kierować dobrem obywateli, a nie interesem partii politycznej.

Zobacz też: Wybory prezydenckie 2020. Borys Budka złożył życzenia Jarosławowi Kaczyńskiemu. Złośliwości nie zabrakło

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4h1n5a

Podziel się opinią

Share
d4h1n5a
d4h1n5a
Więcej tematów