Trwa ładowanie...
d2c6vrr
Informacja prasowa

Park Rozrywki Energylandia w Zatorze rozpoczyna sezon na grillowanie!

Największy Park Rozrywki w Polsce - Energylandia w Zatorze, który na powierzchni użytkowej aż 26 hektarów mieści blisko 60 atrakcji, w tym największe w Europie Środkowo-Wschodniej Roller Coastery oraz inne potężne atrakcje już teraz zaprasza na na długi majowy weekend tj. 1-3 maja na największe święto smakoszy ciepłych posiłków prosto z rusztu!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Park Rozrywki Energylandia w Zatorze rozpoczyna sezon na grillowanie!
(Materiały prasowe)
d2c6vrr

Entuzjaści pysznego jedzenia, picia oraz dobrej zabawy znajdą tu coś dla siebie! Przez żołądek postaramy się trafić do serc naszych gości wyśmienitymi daniami i przekąskami. Te będą przygotowywać wybitni kucharze:

Jarosław Bieńkowski - mistrz grillowania (III miejsce w Pucharze Europy), finalista ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów kulinarnych oraz uczestnik wielu prestiżowych kursów i szkoleń m.in. Wojciecha Modesta Amaro, czy Kurta Schellera.

Robert Głyda - ekspert kulinarny Tom-Gast, doradca wyposażenia gastronomicznego HoReCa.

d2c6vrr

Karkówka, kiełbasa, oscypek, warzywa grillowane (cukinia, bakłażan, papryka), kolba kukurydzy, ale także sałatki grecka, z kurczakiem, czy łosoś. To tylko przedsmak naszego majówkowego święta. Płatność za dania oraz napoje będzie można dokonywać żetonami. Kupić je można w kasach żetonowych, jeden w cenie 6 zł. Imprezę uświetnią zespoły muzyczne:

In - Plus - Zespół tworzy duet Grażyna i Marek. Grają szeroki repertuar od latino poprzez polskie rovery, aż do współczesnej muzyki. Występują zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju m.in. we Włoszech, dzięki czemu w ich twórczości można usłyszeć i poczuć śródziemnomorskie klimaty.

Freje - to zespół muzyczny pochodzący z Tarnowskich Gór, który tworzą Celina i Mirosław Frej. Wykonuje piosenki w gwarze śląskiej. W swoim repertuarze posiadają ponad 500 coverów znanych i lubianych utworów.

Przypominamy, że planowane wydarzenie jest imprezą towarzyszącą. Oznacza to, że każdy Gość Energylandii będzie mógł wziąć w nim udział nie martwiąc się o zakup dodatkowych biletów.

Cennik biletów wstępu do Parku Rozrywki Energylandia dostępny jest na naszej stronie internetowej: www.energylandia.pl. Link do Wydarzenia na profilu Facebooku.

Wydarzenie patronatem medialnym objęła Telewizja Silesia TVS, partnerem została firma Dan Cake.

d2c6vrr

Podziel się opinią

Share
d2c6vrr
d2c6vrr
Więcej tematów