Trwa ładowanie...

"Panna młoda" z napisem: Will, nie jest zbyt późno!

"Will, nie jest zbyt późno!" - głosił napis na jednym z transparentów na trasie przejazdu księcia Williama i Kate Middleton, którzy powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Transparent tej treści trzymała osoba przebrana za pannę młodą.

Share
"Panna młoda" z napisem: Will, nie jest zbyt późno!Źródło: AFP
d4kli1b

Co najmniej milion ludzi wypełnił przed ceremonią okolice Pałacu Buckingham i Opactwa Westminsterskiego. Szacuje się, że w telewizji uroczystość śledziły nawet 2 miliardy ludzi.

Brytyjska metropolia żyje ślubem wnuka Elżbiety II księcia Williama z Kate Middleton. Podobnie jak w przypadku zaślubin rodziców Williama - księcia Walii Karola z Lady Dianą Spencer w 1981 roku - mówi się o nim, że to ślub stulecia.

28-letni William of Wales (William Arthur Philip Louis Mountbatten-Windsor) jest drugi w sukcesji do tronu. Jako pilot śmigłowca ratunkowego w czynnej służbie w RAF stawi się do ślubu w galowym mundurze z odznakami. Przodkowie Kate Middleton pochodzą z górniczej wioski w hrabstwie Durham w północno-wschodniej Anglii, gdzie na tysiąc mieszkańców przypadało 30 pubów. W ciągu niespełna 90 lat jej rodzina, dzięki ambitnym kobietom, w trzech pokoleniach wybiła się społecznie i wzbogaciła.

Middleton wpadła w oko księciu Williamowi w 2001 roku na studiach w szkockim uniwersytecie St Andrews, występując w sugestywnym wdzianku na studenckim pokazie mody. Kreacja ta została ostatnio sprzedana na aukcji, a po ślubie jej cena sięgnie zawrotnej sumy 100 tys. funtów.

d4kli1b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kli1b
d4kli1b
Więcej tematów