Trwa ładowanie...

Panika w londyńskim metrze, 16 osób rannych. Powód? Sprzeczka dwóch mężczyzn

Sprzeczka dwóch mężczyzn na peronie stacji metra Oxford Circus była przyczyną alarmu terrorystycznego i paniki, w której efekcie 16 osób zostało rannych - poinformowała londyńska policja. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia mężczyzn i proszą o kontakt wszystkich świadków tego zdarzenia.

Panika w londyńskim metrze, 16 osób rannych. Powód? Sprzeczka dwóch mężczyznŹródło: East News
d1f5hge
d1f5hge

Incydent wydarzył się w piątek tuż przed godziną 17. Z pierwszych informacji, wynikało, że na stacji padły strzały. Poproszono ludzi, by ją opuścili. Zamknięto także klientów w pobliskich barach i sklepach. Wybuchła panika. Ludzie, uciekając ze stacji, przepychali się i tratowali nawzajem.

Wczoraj informowano o jednej rannej osobie. Teraz wiadomo, że obrażenia poniosło aż 16 osób. Siedem z nich opatrzono na miejscu, osiem - z niegroźnymi obrażeniami przewieziono do szpitali. Najciężej rannego, z połamanymi nogami, przewieziono do centrum leczenia tego typu urazów.

Policjanci, wspierani przez antyterrorystów przeszukali stację i jej okolice. Informacja o strzałach nie potwierdziła się. Nie znaleziono także żadnych materiałów wybuchowych. Po sprawdzeniu nagrań z kamer monitoringu stwierdzono, że przyczyną zamieszania mogła być sprzeczka dwóch mężczyzn. Są poszukiwani przez policję.

Źródło: news.sky.com

d1f5hge
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1f5hge
Więcej tematów