Trwa ładowanie...
d1rpzi8

Pani poseł Pawłowicz bohaterką internetu. "Szkło kontaktowe" przyłapało ją na jedzeniu w Sejmie

Pani poseł Krystyna Pawłowicz nie zmienia nawyków. Furorę w sieci robi nagranie, w którym prowadzący "Szkło kontaktowe" komentują odbywającą się na sali plenarnej Sejmu konsumpcję sezamków w wykonaniu polityk PiS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pani poseł Pawłowicz bohaterką internetu. "Szkło kontaktowe" przyłapało ją na jedzeniu w Sejmie
(PAP)
d1rpzi8

- Widać, że pani posłanka się denerwuje - nagraniu z sali sejmowej towarzyszy komentarz prowadzących "Szkła kontaktowego", Tomasza Sianeckiego i Michała Kempy. - Ale czy ja dobrze widzę też, że je? - dopytuje Kempa. - Zaraz pan to zobaczy jeszcze lepiej proszę pana - odpowiada Sianecki. Nagranie wygląda jak improwizowana parodia programu przyrodniczego. Brakuje tylko głosu Krystyny Czubówny, ale dziennikarz TVN dzielnie ją zastępuje.

- Widać, że nabrała siły pani posłanka - komentuje moment, w którym Pawłowicz zaczyna energicznie uderzać w pulpit przed sobą. Całemu zamieszaniu winne są sezamki, których konsumpcji polityk PiS oddała się podczas posiedzenia Sejmu. To nie pierwszy raz, gdy u Pawłowicz apetyt wygrał z szacunkiem dla sali plenarnej. W 2014 roku poseł Twojego Ruchu Andrzej Rozenek prosił o przerwę w obradach, żeby Pawłowicz mogła posprzątać naczynia po spożytej na sali plenarnej sałatce. Rozenek komentując zwyczaje posłanki PiS odwołał się nawet do filmu "Wielkie żarcie" Marco Ferreriego.

d1rpzi8

Podziel się opinią

Share
d1rpzi8
d1rpzi8
Więcej tematów