Trwa ładowanie...
d26ja4o

Pamela Anderson została... hrabiną. Tytuł wręczył jej fałszywy książę. Właśnie został zatrzymany

57-letni Włoch udawał księcia z Czarnogóry, co pozwalało mu przebywać w towarzystwie celebrytów i wręczać im tytuły szlacheckie. Oszust dzięki swojej zmyślonej tożsamości wiódł wystawne życie zupełnie za darmo. Teraz zatrzymała go policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pamela Anderson została... hrabiną. Tytuł wręczył jej fałszywy książę. Właśnie został zatrzymany
(Facebook.com)
d26ja4o

Darmowy pobyt w luksusowych hotelach i pobyt na prestiżowych imprezach, towarzystwo książąt, hierarchów kościelnych, polityków i celebrytów. To osiągnięcia 57-letniego Włocha z Triestu, który podszywał się pod czarnogórskiego księcia. Mężczyzna fotografował się m. in. z członkami rodziny książęcej z Monaco i Pamelą Anderson. Aktorkę uczynił nawet hrabiną, wręczając fałszywy akt nadania szlachectwa.

Podczas swoich wojaży "książę" nawiązywał kontakty dyplomatyczne i składał ważne deklaracje, obiecując zacieśnienie współpracy gospodarczej z przedstawicielami innych państw. W swojej działalności był na tyle bezczelny, że prowadził nawet oficjalną stronę na Facebooku. W przestępczej działalności pomagał mu inny mężczyzna. Odgrywał on rolę lokaja i szofera "księcia Stefana Crnojevica" (tak przedstawiał się oszust).

Podejrzenia policji 57-latek wzbudził podróżując limuzyną z symbolami Czarnogóry po Apulii. Śledztwo wszczęto w sierpniu 2016 roku. W środę oszustów zatrzymano i odczytano im zarzuty. W turyńskim mieszkaniu "księcia" odnaleziono fałśzywe dokumenty dyplomatyczne i akty nadania tytułów szlacheckich.

d26ja4o

Podziel się opinią

Share

d26ja4o

d26ja4o
Więcej tematów