Trwa ładowanie...

Tatry. Oświadczyny na Kasprowym Wierchu. Usłyszał "tak”?

Szymon najważniejsze pytanie w swoim życiu postanowił zadać na jednym z najbardziej znanych szczytów Tatr - Kasprowym Wierchu. Trzeba przyznać, że wybrał wyjątkowe miejsce na oświadczyny. Czy jego wybranka była w stanie się oprzeć?

Share
Tatry. Powiedzieli sobie "tak" na Kasprowym Wierchu - zdj. ilustr.
Tatry. Powiedzieli sobie "tak" na Kasprowym Wierchu - zdj. ilustr.Źródło: PAP, Fot: Grzegorz Momot
d3abxcs

Oświadczyny w Tatrach nie należą do rzadkości, ale każde z nich są wyjątkowe dla zakochanych. Czwartkowe oświadczyny z pewnością do końca życia zapamiętają Szymon i Marta. Oboje pochodzą z województwa opolskiego i są miłośnikami górskich wędrówek, a zwłaszcza tych po tatrzańskich szlakach.

- Martyna poznała prawdziwe góry jakieś 3 lata temu i od razu je pokochała, tak jak ja. Dlatego chciałem oświadczyć się właśnie w górach. Czujemy się tam jak w domu - mówił w rozmowie z goral.info.pl Szymon.

d3abxcs

Nieprzypadkową wybrał również datę, kiedy zadał swojej wybrance to wyjątkowe pytanie. - 17 jest naszą bardzo bliską cyfrą, z którą wiele dzielimy, dlatego w tym dniu postanowiłem się oświadczyć, a za 2 lata w tym dniu się pobierzemy - dodał.

Tatry. Oświadczyny na Kasprowym Wierchu

Dlaczego Szymon postawił akurat na ten szczyt? Jak sam przyznał, razem z Martą od dawna planowali zdobycie Kasprowego Wierchu (1987 m n.p.m.), ale zawsze coś stawało im na drodze, a skoro tym razem się udało, to postanowił zaryzykować i „zdobyć dwa szczyty na raz”.

W takich okolicznościach przyrody, przy dokładnie dobranej dacie efekt nie mógł być inny. Marta odpowiedziała magiczne "tak”. Chyba niewiele kobiet byłoby w stanie odmówić, biorąc pod uwagę miejsce, ale również liczną publiczność zgromadzoną na szczycie.

Narzeczonym życzymy, żeby pogoda zawsze im sprzyjała podczas górskich wędrówek. I oczywiście wszystkiego dobrego na wspólnej drodze.

d3abxcs

Uwaga, może być gorąco! Fala upałów w weekend. Pogoda wg IMGW

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3abxcs

Podziel się opinią

Share
d3abxcs
d3abxcs
Więcej tematów