ycipk-7kr9pl

Ornotowice. Zaginiona 12-latka znaleziona przy nasypie kolejowym

Szczęśliwy finał policyjnych poszukiwań. Policjanci z Orzesza (woj. śląskie) odnaleźli 12-latkę, która nie wróciła ze szkoły do domu. Dziewczynka poszła bawić się po lekcjach z kolegami. Gdy wracała spadła z 10-metrowego nasypu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ornotowice. 12-latka została znaleziona za sklepem obok nasypu kolejowego
Ornotowice. 12-latka została znaleziona za sklepem obok nasypu kolejowego (Policja)
ycipk-7kr9pl

Policjanci otrzymali zgłoszenie w poniedziałek po południu. Zaniepokojona mama dziewczynki zawiadomiła funkcjonariuszy, że jej córka skończyła lekcje o 14, jednak długo nie wracała do domu

- Policjanci natychmiast ruszyli w teren, a 18.30 komendant ogłosił alarm dla całej jednostki. Wszystkie służby ruszyły w teren - przekazała Ewa Sikora, rzeczniczka policji w Mikołowie.

ycipk-7kr9pl

Po blisko dwóch godzinach od wszczęcia poszukiwań do jednego z partoli podbiegł mężczyzna. To on zauważył ranną dziewczynkę, która leżała za sklepem spożywczym przy ulicy Zwycięstwa w Ornontowicach. 12-latka była przytomna, jednak uskarżała się na ból w rękach i nogach. Mówiła, że nie ma czucia w kończynach, dlatego nie mogła sama wstać.

Bogdan Zdrojewski o funkcji marszałka Senatu dla opozycji

- Dziewczynka przyznała, że bawiła się na nasypie z kolegami. Gdy chłopcy poszli do domu, ona też zaczęła schodzić z nasypu, pośliznęła się i spadła - relacjonowała Sikora. 12-latka nie była w stanie określić jak długo leżała obok nasypu kolejowego.

ycipk-7kr9pl

Na szczęście nic poważnego się nie stało - 12-latka została odwieziona do szpitala, jej stan nie zagrażał życiu lub zdrowiu. Dziewczynka miała ogólne potłuczenia.

Teraz policja będzie ustalać okoliczności zdarzenia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-7kr9pl
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-7kr9pl

ycipk-7kr9pl
ycipk-7kr9pl