Trwa ładowanie...
d34wuiu

Orgia w gimnazjalnej toalecie. Nowe fakty w sprawie

W jednym z rzeszowskich gimnazjów dwóch 15-letnich uczniów i ich 13-letnia koleżanka zamknęli się w toalecie, żeby uprawiać seks. Teraz prokuratura podjęła ważną decyzję dotyczącą dyrektora placówki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Orgia w gimnazjalnej toalecie. Nowe fakty w sprawie
(Facebook.com)
d34wuiu

Do zdarzenia doszło na przełomie października i listopada 2015 roku Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Rzeszowie. Uczennica pierwszej klasy gimnazjum i dwóch trzecioklasistów zorganizowało sobie orgię w szkolnej toalecie. Pod koniec ubiegłego roku prokuratura postawiła zarzuty niedopełnienia obowiązków dyrektorowi placówki, Wojciechowi W.

Początkowo jedna z nauczycielek została poinformowana o zdarzeniu przez jednego z uczniów. Następnie przekazała informację dyrektorowi. Chłopcy zostali ukarani naganami, dziewczyna - upomnieniem. Na prośbę rodziców Wojciech W. nie powiadomił kuratora - próbowano chronić dzieci i nie nagłaśniać sprawy. Kurator o zajściu dowiedział się wykonując swoje obowiązki, powiadomił też policję. Rok po samym wydarzeniu.

Teraz prokuratura wycofała się z zarzutów. Uznała, że dyrektor podjął alternatywną i - co najważniejsze - dopuszczoną przez kuratorium ścieżkę postępowania. Incydent potraktował jako przejaw demoralizacji i doprowadził do ukarania uczestników zdarzenia. Wobec chłopców wszczęto postępowanie przed sądem rodzinnym. Teraz są uczniami liceum. Uczennica została decyzją matki przeniesiona do innej szkoły.

d34wuiu

Podziel się opinią

Share

d34wuiu

d34wuiu
Więcej tematów