Trwa ładowanie...
d49jjn1

Opublikował zdjęcie, które rozwścieczyło nie tylko prawicę. W sieci zawrzało

W stolicy odbyły się protesty przeciwko planowanym zmianom w wymiarze sprawiedliwości. Swoje trzy grosze postanowił dorzucić Kuba Wojewódzki. Dziennikarz zamieścił zdjęcie, które rozwścieczyło internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Opublikował zdjęcie, które rozwścieczyło nie tylko prawicę. W sieci zawrzało
(WP.PL)
d49jjn1

Kuba Wojewódzki znany jest z ostrych i bardzo kontrowersyjnych opinii politycznych. Dziennikarz TVN opublikował na Facebooku zdjęcie nawiązujące do niedzielnych manifestacji przed Sejmem. Demonstracja "To NIE Koniec! Powstrzymajmy Zamach Stanu" została zorganizowana przez opozycję. Jej celem było zaprotestowanie przeciwko zmianom w wymiarze sprawiedliwości.

Na zdjęciu opublikowanym przez Wojewódzkiego widać transparent z napisem "Odejdź dziadu". To odniesienie do słów zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który w 2002 roku, powiedział "Spieprzaj dziadu" do jednego z uczestników spotkania wyborczego. Zdjęcie nie spodobało się internautom. Część z nich twierdzi, że showman nie powinien angażować się w walkę polityczną, a tym bardziej, nie mieszać do niej zmarłego prezydenta. Większość odniosła słowa z transparentu do samego dziennikarza pisząc przekornie: "I co kiedy odejdziesz", "No właśnie, już czas!", "To co, odchodzisz?".

Mimo hejtu zdjęcie rozniosło się po sieci z niezwykłą prędkością. W ciągu zaledwie kilku godzin zareagowało na nie prawie 5 tys internautów.

d49jjn1

Podziel się opinią

Share

d49jjn1

d49jjn1
Więcej tematów