Trwa ładowanie...
d4hiz2s

Opiekunka uprowadziła niemowlę. "Chciała je wywieźć do Niemiec"

• W minioną niedzielę kobieta poinformowała elbląską policję, że porwano jej dziecko • 4-miesięczne niemowlę miała uprowadzić opiekunka • 32-latkę wraz z dzieckiem wytropiono w małej miejscowości pod Kielcami • Według ustaleń policji dziewczynka miała zostać wywieziona do Niemiec
Share
Opiekunka uprowadziła niemowlę. "Chciała je wywieźć do Niemiec"
Źródło: KWP w Poznaniu
d4hiz2s

W minioną niedzielę młoda kobieta poinformowała elbląską policję, że opiekunka porwała jej 4-miesięczną córkę.

- Policjanci natychmiast podjęli działania, aby jak najszybciej ustalić miejsce przebywania dziecka. Funkcjonariusze zbierali i na bieżąco weryfikowali informacje dotyczące okoliczności samego zdarzenia, jak i 32-letniej opiekunki. Kryminalni prowadzili także zakrojone na szeroką skalę działania operacyjne, co pozwoliło błyskawicznie ustalić miejsce przebywania kobiety - powiedział TVN24 Jakub Sawicki z policji w Elblągu.

Wkrótce policjanci wytropili opiekunkę i porwaną przez nią dziewczynkę w miejscowości pod Kielcami. Dziecko trafiło do szpitala, gdzie przeszło badania. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża bezpieczeństwo.

32-latce grozi kara do 3 lat więzienia. - Śledczy ustalili, że dziewczynka miała zostać wywieziona do Niemiec - powiedział Sawicki TVN24.

d4hiz2s

Podziel się opinią

Share
d4hiz2s
d4hiz2s
Więcej tematów