Trwa ładowanie...
d2qywrs

Oni nie wierzą w samobójstwo lidera Samoobrony

Nie tylko przyjaciele i współpracownicy Andrzeja Leppera podają w wątpliwość wersję o jego samobójczej śmierci - informuje "Newsweek". W to, że lider Samoobrony dobrowolnie chwycił za sznur, nie wierzy także 31% ankietowanych - pokazał sondaż IIBR dla "Newsweeka".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oni nie wierzą w samobójstwo lidera Samoobrony
(WP.PL)
d2qywrs

Tak duży odsetek respondentów, których nie przekonały oficjalne wyniki sekcji zwłok, psycholog dr Joanna Heidtman tłumaczy przede wszystkim osobowością zmarłego. - To, co się stało, całkowicie kłóci się z obrazem Andrzeja Leppera, jaki wszyscy znaliśmy, niezależnie od tego, czy był to obraz prawdziwy, czy fałszywy - mówi Heidtman.

Psycholog dr Tomasz Witkowski dodaje, że wśród Polaków podważających wersję o samobójstwie Leppera pewną część stanowią wyznawcy teorii spiskowych, którzy z definicji podejrzliwie podchodzą do wszelkich oficjalnych komunikatów.

Wątpliwości co do tego, że lider Samoobrony targnął się na życie, nie ma ponad połowa ankietowanych (53%). Innego zdania jest 31% badanych. Zdania w tej kwestii nie ma 16% respondentów.

d2qywrs

Podziel się opinią

Share

d2qywrs

d2qywrs
Więcej tematów