Trwa ładowanie...
d3cxwrz

Olejniczak apeluje o powstrzymanie się od wypowiedzi nt. górnictwa

Szef SLD Wojciech Olejniczak zaapelował do polityków wszystkich opcji, aby w czasie kiedy trwa walka o uratowanie życia górników w kopalni "Halemba", powstrzymali się od wypowiedzi na temat bezpieczeństwa i warunków pracy w górnictwie.
Share
d3cxwrz

Apeluję do polityków wszystkich opcji - do tych, którzy rządzą i do tych, którzy są w opozycji - abyśmy w tej chwili zupełnie niepotrzebnie nie podgrzewali atmosfery - powiedział lider SLD w Koninie. Jego zdaniem, w późniejszym czasie w Sejmie powinna odbyć się debata na temat bezpieczeństwa i warunków pracy w kopalniach, z udziałem górniczych związków zawodowych.

W Szczecinie sekretarz generalny Sojuszu Grzegorz Napieralski poinformował, że odwołano wszystkie zaplanowane wyjazdy w teren działaczy partyjnych, odwołano też duże spotkania z obywatelami. Szef SLD odwołał spotkania wyborcze w Koninie i Gnieźnie. Nadal będą emitowane spoty wyborcze komitetu Lewica i Demokraci w radiu i telewizji. Pytany o to, Napieralski powiedział, że "nie ma potrzeby, by z tego rezygnować i wprowadzać taką restrykcyjną formę".

d3cxwrz

Podziel się opinią

Share
d3cxwrz
d3cxwrz
Więcej tematów