Trwa ładowanie...
d29p3s4

Okradała starszych ludzi, podając się za lekarkę. Zwinęła 100 tys. zł!

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali kobietę, która okradała starsze osoby, podając się za lekarkę lub pracownika spółdzielni mieszkaniowej. Jej łupem padło prawie 100 tysięcy złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Okradała starszych ludzi, podając się za lekarkę. Zwinęła 100 tys. zł!
(KWP Poznań)
d29p3s4

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 42-letnią mieszkankę Świebodzic, podejrzaną o kradzież dokonaną w mieszkaniu 84-letniej wałbrzyszanki.

Podczas wizyty w mieszkaniu staruszki, podająca się za pracownika spółdzielni mieszkaniowej 42-latka dokonała kradzieży 42 tysięcy złotych oraz 2 tysięcy dolarów. W lokalu znalazła się pod pretekstem dokonania rzekomej kontroli. 84-latka po zorientowaniu się, że jej oszczędności zginęły, natychmiast powiadomiła policję.

Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali złodziejkę. Podczas poszukiwań na jaw wyszła inna kradzież, jakiej dokonała w przeszłości 42-letnia świebodziczanka. Wówczas, podając się za lekarza, skradła ze znajdującego się na terenie Wałbrzycha lokalu zamieszkiwanego przez 85-letnią kobietę 40 tysięcy złotych i 3 tys. euro.

Zatrzymanej kobiecie grozi obecnie do 5 lat więzienia. Policjanci wciąż badają, czy 42-latka nie ma na koncie więcej podobnych przestępstw.

d29p3s4

Podziel się opinią

Share
d29p3s4
d29p3s4
Więcej tematów