Trwa ładowanie...

Okonek: mężczyzna udusił dziecko i popełnił samobójstwo

Sekcja zwłok wykazała, że znaleziona w środę w mieszkaniu w Okonku (woj. wielkopolskie) 15-miesięczna dziewczynka została uduszona przez swojego ojca, który następnie popełnił samobójstwo.

Share
Okonek: mężczyzna udusił dziecko i popełnił samobójstwo
Źródło: WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski
d4lr8ck

W środę, 27 sierpnia, około godz. 15:00 Komenda Powiatowa Policji w Złotowie otrzymała zgłoszenie o znalezieniu zwłok dwóch osób w jednym z mieszkań w miejscowości Okonek w powiecie złotowskim.

- Przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili, że w mieszkaniu znajdują się ciała 27-letniego mężczyzny oraz 15-miesięcznej dziewczynki - mówił w rozmowie z WP.PL Maciej Zając z zespołu prasowego złotowskiej policji.

d4lr8ck

Ciała znalazła właścicielka mieszkania, będąca matką dziewczynki i partnerką życiową mężczyzny.

Przyczyny śmierci obu osób wykazała sekcja zwłok, której wyniki podała do publicznej wiadomości prokuratura w Złotowie.

- Przyczyną śmierci dziecka było uduszenie. Natomiast mężczyzna sam odebrał sobie życie przez powieszenie - powiedziała w rozmowie z "Głosem wielkopolskim" Anna Pacholik, prokurator rejonowy w Złotowie.

Wszystko wskazuje na to, że to mężczyzna sam udusił własną córkę, ponieważ w mieszkaniu nie znaleziono żadnych śladów wskazujących na obecność osób trzecich. Na razie nie wiadomo, co popchnęło 27-latka do tak makabrycznego czynu.

Prokuratura sprawdza jeszcze, czy mężczyzna nie był pod wpływem narkotyków lub innych środków odurzających. Wyniki badań na obecność tego typu substancji w jego krwi mają być znane za około trzy tygodnie.

d4lr8ck

Podziel się opinią

Share
d4lr8ck
d4lr8ck
Więcej tematów