Ogromny aquapark powstanie pod Mszczonowem

W październiku 2016 r. ma zacząć działać gigantyczny aquapark pod Mszczonowem. Będzie to część największego tego typu parku rozrywki w naszej części Europy. Robimy to, czego nie udało się zrealizować Michaelowi Jacksonowi. To będą Malediwy pod Warszawą - mówi Mooky Greidinger z izraelskiej firmy Global City Holding, która w Polsce otworzyła sieć kin Cinema City. We wtorek podpisano umowy w tej sprawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ogromny aquapark powstanie pod Mszczonowem
(WawaLove.pl, Fot: Materiały prasowe)

Zobacz: Polski Disneyland jednak powstanie!

Wielki park rozrywki, który ma nazywać się Park of Poland, ma ma rozmachem konkurować z paryskim Eurodisneylandem! Powstanie on 40 kilometrów od Warszawy, między autostradą A2 a drogą ekspresową S8, na działce wielkości 150 hektarów. W pierwszej kolejności na 20 hektarach ma powstać największy w Polsce aquapark. Jego centralną częścią będzie przeszklony budynek z rozsuwanym dachem, przypominający wielką szklarnię.

Dach w słoneczne dni będzie rozsuwany, by goście kompleksu mogli cieszyć się naturalnym słońcem. Znajdą się tam baseny, zjeżdżalnie, gabinety odnowy biologicznej oraz sauny. W skład obiektu wejdą także bary, hotele i domki letniskowe.

Obiekt zostanie podzielony na kilka stref, tak by rozbrykane dzieciaki nie wchodziły w drogę pragnącym relaksu seniorom. Ma być tam dodatkowo 700 ogromnych palm z Singapuru i Hawajów, a także ciepła woda o właściwościach leczniczych z Izraela i z Włoch.

Polub WP Wiadomości