Trwa ładowanie...
d2usmli
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Obama podziękował Merkel za mediację w konflikcie ukraińskim

W rozmowie telefonicznej prezydent USA Barack Obama podziękował kanclerz Niemiec Angeli Merkel za jej wysiłki na rzecz "zakończenia konfliktu na Ukrainie oraz utrzymania suwerenności i integralności tego kraju" - poinformował Biały Dom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barack Obama
Barack Obama (PAP/EPA, Fot: Michael Reynolds)
d2usmli

Obama i Merkel podkreślili konieczność pełnego respektowania przez strony konfliktu na UkrainieUkrainie porozumienia w sprawie zawieszenia broni, które zostało zawarte w czwartek w Mińsku.

Od północy czasu ukraińskiego (godz. 23 w Polsce) z soboty na niedzielę w Donbasie na wschodniej Ukrainie obowiązuje zawieszenie broni między separatystami prorosyjskimi a siłami rządowymi.

d2usmli

Podziel się opinią

Share

d2usmli

d2usmli
Więcej tematów