Trwa ładowanie...
d2mbvqo
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

O godz. 13.00 w Warszawie spotkanie szefów dyplomacji państw UE

• O 13.00 w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbędzie się spotkanie szefów dyplomacji państw UE dotyczące referendum w Wielkiej Brytanii
• Po spotkaniu planowany jest briefing ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
O godz. 13.00 w Warszawie spotkanie szefów dyplomacji państw UE
(WP.PL)
d2mbvqo

"Dziennik Gazeta Prawna" napisał, że szczyt organizowany jest w kontrze do spotkania szóstki szefów MSZ Niemiec, Włoch, Belgii, Holandii, Luksemburga i Francji, który odbył się w sobotę w Berlinie. Ministrowie spraw zagranicznych krajów założycielskich Unii Europejskiej domagają się szybkiego rozpoczęcia negocjacji o wyjściu Wielkiej Brytanii ze Wspólnoty.

Wcześniej w poniedziałek, około godz. 9, w Pradze odbędą się konsultacje szefów dyplomacji czterech krajów Grupy Wyszehradzkiej: Czech, Polski, Słowacji i Węgier. Tematem będą skutki referendum w Wielkiej Brytanii dot. wyjścia z UE. W rozmowach weźmie udział szef MSZ Niemiec Frank-Walter Steinmeier.

Gospodarz praskiego spotkania czeski minister spraw zagranicznych Lubomir Zaoralek powiedział, że ma ono służyć przygotowaniu unijnego szczytu, we wtorek-środę, w Brukseli, z udziałem szefów państw i rządów.

d2mbvqo

Podziel się opinią

Share

d2mbvqo

d2mbvqo
Więcej tematów