Trwa ładowanie...
d464o06
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
internet

O co najczęściej pytają Wałęsę Internauci?

Były prezydent Lech Wałęsa od blisko 2 lat
aktywnie kontaktuje się z rozmówcami za pośrednictwem internetu.
Najczęściej odpowiada na pytania dotyczące procesów zachodzących w
latach 80.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
O co najczęściej pytają Wałęsę Internauci?
(AFP)
d464o06

Chcę wytłumaczyć, rozjaśnić przeszłość, w której uczestniczyłem. (...) Mam obowiązek odpowiedzi na pytania, jak ja widzę to co dzieje się w Europie, na świecie. Jakie są moje propozycje rozwiązań dla Polski, Europy i świata - powiedział Wałęsa na konferencji.

Wałęsa korzysta z komunikatora Gadu-Gadu, występując pod symbolicznym numerem 1980. Od stycznia 2006 r. otrzymał ponad 1 mln 277 tys. wiadomości od przeszło 80 tys. osób. To, co ukazuje się pod numerem 1980, ja sam tworzę, sam oprawiam i sam wysyłam - powiedział były prezydent.

Jak dodał, rozmawia za pośrednictwem Internetu niezależnie do miejsca: w domu, biurze, podczas podróży, a nawet w samolocie. Poświęcam na to każdy wolny czas. (...) Wiadomości porządkuję w samolocie, gdzie nie ma Internetu - powiedział.

d464o06

Od wtorku były prezydent ma możliwość odbierania wiadomości głosowych, jednak dla Wałęsy to za mało. Ja nie tylko chcę słyszeć. Ja też chcę być słyszany - powiedział. Chcę wysyłać krótkie filmiki - dodał.

W marcu br. prezydent rozpoczął także prowadzenie bloga MojaGeneracja.pl/1980. Od tego czasu pojawiło się ponad 180 wpisów Wałęsy i 5 tys. 573 komentarze. (ap)

Zobacz także: .

d464o06

Podziel się opinią

Share

d464o06

d464o06
Więcej tematów