Trwa ładowanie...
d43t21f
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Nowy człowiek PSL w gabinecie premier Ewy Kopacz

Premier Ewa Kopacz powołała senator Andżelikę Możdżanowską (PSL) na stanowisko sekretarza stanu w KPRM - dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do polityków PSL. Możdżanowska będzie odpowiadała za kontakty rządu z parlamentem oraz nadzór nad pracami legislacyjnymi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andżelika Możdżanowska
Andżelika Możdżanowska (PAP, Fot: Jakub Kaczmarczyk)
d43t21f

Możdżanowska ma też koordynować przepływ informacji i prace wewnątrz koalicji PO-PSL. Pracę w KPRM rozpoczyna w poniedziałek.

Możdżanowska jest absolwentką Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu; od 2005 r. wykłada w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, w oddziale zamiejscowym w Ostrowie Wielkopolskim. Była dyrektorem zarządzającym, wydawcą i redaktorem naczelnym lokalnych mediów; jest założycielką Stowarzyszenia "Po Prostu Pomagam", prowadzącego działalność charytatywną na rzecz dzieci.

Jest laureatką nagrody Kobieta Biznesu jako przedsiębiorca (lata 2008-11) za działalność w zakresie doradztwa ekonomicznego i pozyskiwania funduszy UE.

d43t21f

W wyborach parlamentarnych w 2011 roku skutecznie startowała do Senatu w okręgu wyborczym nr 95 w Kaliszu. Możdżanowska jest sekretarzem Rady Naczelnej PSL i członkiem prezydium klubu parlamentarnego ludowców.

Zobacz również: Szef PSL za zwiększaniem składki na zdrowie

d43t21f

Podziel się opinią

Share

d43t21f

d43t21f
Więcej tematów