Trwa ładowanie...
dasebgg

Nowe oznakowanie na Lotnisku Chopina. Pokieruje do taksówki czy pociągu

Kolorowe linie, którymi została wyklejona hala przylotów bez problemu pokierują korzystających z usług lotniska do konkretnego środka komunikacji. Oprócz tego że taksówki, autobusy i pociągi otrzymały swoją indywidualną barwę, to jeszcze umieszczone linie wskazują odległości do wybranego miejsca. Najbliżej (ok. 25 metrów) jest do postoju taksówek. Najdłuższy dystans (300 m.) muszą pokonać korzystający z pociągów.
Share
Nowe oznakowanie na Lotnisku Chopina. Pokieruje do taksówki czy pociągu
Źródło: WawaLove.pl
dasebgg

- Pasażerowie skarżyli się, że dotychczas stosowane oznakowanie jest mało widoczne i nieczytelne. Dlatego sięgnęliśmy po rozwiązanie sprawdzone na innych lotniskach i dworcach kolejowych. Jaskrawe linie na podłodze rzucają się w oczy i na pewno nie pozwolą się nikomu zgubić. Pierwsze opinie pasażerów są entuzjastyczne, więc wygląda na to, że pomysł takiego oznakowania jest trafiony - mówi Radosław Paruzel, zastępca dyrektora Lotniska Chopina.

W terminalu umieszczono także informację o nieuczciwych przewoźnikach taksówkowych. Wszystko po to, by po przebytej podróży nie dać się nabrać na usługi naciągaczy. Dlatego też Lotnisko Chopina wywiesiło tablice z rekomendowanymi przez siebie taksówkami.

dasebgg

Podziel się opinią

Share
dasebgg
dasebgg
Więcej tematów