Trwa ładowanie...

Nowe obostrzenia. Jest decyzja ws. matur w woj. warmińsko-mazurskim

Ministerstwo Edukacji i Nauki poinformowało o decyzji dotyczącej przebiegu matur próbnych w województwie warmińsko-mazurskim. Przekazano, że egzaminy zostaną przeprowadzone w zaplanowanym terminie.
Share
Nowe obostrzenia. Wiadomo, co z maturą próbną w województwie warmińsko-mazurskim
Nowe obostrzenia. Wiadomo, co z maturą próbną w województwie warmińsko-mazurskimŹródło: East News, Fot: Tomasz Jastrzebowski
d1lgntc

"Po dodatkowej analizie i konsultacjach ze służbami Ministerstwa Zdrowia informujemy, że w województwie warmińsko-mazurskim, tak jak w całej Polsce, matury próbne odbędą się w zaplanowanym terminie, w ścisłym reżimie sanitarnym" - poinformowało Ministerstwo Edukacji i Nauki.

W środę minister zdrowia Adam Niedzielski przekazał informacje o nowych obostrzeniach. Ze względu na duży wzrost zachorowań na COVID-19 w województwie warmińsko-mazurskim wprowadzone zostaną restrykcje.

Nauka w klasach I-III ponownie będzie prowadzona w trybie zdalnym. Zdecydowano również o zamknięciu galerii, muzeów, kin, hoteli, kortów czy basenów.

d1lgntc

Duży wzrost liczby ofiar koronawirusa w Polsce. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia podał liczbę

Nowe obostrzenia. Szczyt nowej fali jest jeszcze przed nami

- Najgorsza sytuacja jest w województwie warmińsko-mazurskim, gdzie wskaźnik zakażeń przekroczył 40 na 100 tys. mieszkańców. Zakażonych przybywa. Co trzeci test wykonywany w tym regionie jest pozytywny - stwierdził podczas środowej konferencji szef resortu zdrowia.

d1lgntc

Niedzielski przekazał, że szczyt III fali epidemii jest przed nami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1lgntc

Podziel się opinią

Share
d1lgntc
d1lgntc
Więcej tematów