Trwa ładowanie...

Nowacka obok Watson. Została nominowana do ważnej nagrody

Barbara Nowacka cieszy się z nominacji do The European Leadership Awards w kategorii "Europejska Osobowość Roku". Na liście do tej nagrody znalazła się też aktorka Emma Watson.

Share
Nowacka obok Watson. Została nominowana do ważnej nagrody
Źródło: Agencja Gazeta, Fot: Dawid Zuchowicz
d2scxml

"Aaa... zostałam nominowana do tegorocznej nagrody European Leadership Award w kategorii 'Europejska osobowość roku'. Serdecznie zachęcam do wsparcia. Będę wdzięczna za każdy głos" – napisała w mediach społecznościowych liderka Inicjatywy Polskiej i projektu Ratujmy Kobiety.

Twórcy The European Leadership Awards - globalna sieć mediów informacyjnych Euronews i Europejski Szczyt Biznesu (EBS) - wyróżniają "wybitne osiągnięcia w biznesie, polityce, przedsiębiorczości i innowacjach". Osobowością Roku poza Nowacką mogą zostać Xavier Niel (francuski przedsiębiorca), Mohed Altrad (biznesmen syryjskiego pochodzenia z Francji), Edie Campbell (brytyjska modelka) czy Emma Watson – aktorka znana z roli w "Harrym Potterze", feministka i propagatorka czytelnictwa.

Nowacka w ostatnich miesiącach zajmowała się promowaniem "Ratujmy Kobiety". Setki Polek podpisało się pod projektem z takim tytułem – polityk zależało na liberalizacji prawa aborcyjnego. Posłowie wybrali jednak propozycję Kai Godek, która chce całkowitego zakazu aborcji.

d2scxml

Podziel się opinią

Share
d2scxml
d2scxml
Więcej tematów