Trwa ładowanie...
d3hllpb
RMF FM

Nowacka: jeżeli Miller jest odpowiedzialny za więzienia CIA, to poniesie konsekwencje

- Jeżeli Leszek Miller jest odpowiedzialny za sprawę więzień CIA, to będzie rozliczony i poniesie konsekwencje - powiedziała w Kontrwywiadzie RMF FM liderka Zjednoczonej Lewicy Barbara Nowacka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowacka: jeżeli Miller jest odpowiedzialny za więzienia CIA, to poniesie konsekwencje
(PAP, Fot: Tomasz Waszczuk)
d3hllpb

Prowadzący audycję przypomniał Nowackiej jej wypowiedź na temat Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Liderka Zjednoczonej Lewicy stwierdziła kiedyś, że w SLD są "ludzie odpowiedzialni za więzienia CIA w Polsce".

- Jestem przekonana, że wchodząc do Sejmu zrobimy wszystko, żeby osoby odpowiedzialne poniosły tego konsekwencje - odpowiedziała na pytanie o więzienia. - Nawet jeśli będzie to Leszek Miller? - dopytywał prowadzący. - Każda osoba odpowiedzialna - odparła wtedy Nowacka.

Liderka Zjednoczonej Lewicy stwierdziła, że już Janusz Palikot chciał "za te więzienia stawiać Millera przed Trybunałem Stanu". Podkreśliła jednak, że obecnie to nie są najważniejsze sprawy w kraju.

- Trzeba pamiętać, że łączy nas dzisiaj wspólny cel. Tym wspólnym celem jest mocna reprezentacja w parlamencie ludzi nie myślących w sposób konserwatywny. Dzisiaj pozostałe partie startujące do Sejmu są partiami konserwatywnymi lub neoliberalnokonserwatywnym - dodała.

d3hllpb

Podziel się opinią

Share
d3hllpb
d3hllpb
Więcej tematów