Trwa ładowanie...
d3axp4e

Nietypowy strój radnej na sesji rady miasta Poznań. Przebrała się za pszczołę

- Występuję jako królowa pszczoła - powiedziała na radzie miasta Poznań radna Lewicy Halina Owsianna. Przebrała się w owada, by podziękować radnym za to, że zdecydowali się na sfinansowanie stworzenia w poznańskim amfiteatrze ogrodu miododajnego.
Share
Halina Owsianna przedstawiła się jako "królowa pszczoła"
Halina Owsianna przedstawiła się jako "królowa pszczoła"Źródło: Facebook.com, Fot: Halina Owsianna
d3axp4e

Żółta bluzka i spódnica, podkolanówki w paski, na głowie czułki, a na plecach skrzydła - tak na sesję rady miasta Poznań ubrała się radna Lewicy Halina Owsianna. W tak oryginalny sposób podziękowała radnym za to, że zdecydowali się sfinansować projekt stworzenia miododajnego ogrodu w Cytadeli.

- Pszczoły zostały uznane za najważniejsze organizmy żyjące na ziemi. Bez nich świata nie będzie. Występuję jako królowa pszczoła. Wiem, że budżet jest bardzo trudny, że będą cięcia. Dziękuję, że niektórzy zrozumieli potrzebę i postanowili przeznaczyć kwotę z budżetu na wsparcie projektu. Bardzo bym nie chciała, żebyśmy się z tego wycofali.
Proszę, by radni dołożyli cegiełkę - mówiła radna przebrana za pszczołę.

Po zakończeniu przemówienia wręczyła prezydentowi Jackowi Jaśkowiakowi cztery małe słoiczki miodu.

Na projekt miasto chce przeznaczyć 3 mln złotych. Pomysł zgłoszony przez Owsianną do budżetu obywatelskiego w 2018 roku upadł. Radni mimo tego zdecydowali się go sfinansować.

Marian Banaś w Sejmie na expose Morawieckiego. Publicyści: jeden z najbardziej komediowych momentów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3axp4e

Podziel się opinią

Share
d3axp4e
d3axp4e
Więcej tematów