Trwa ładowanie...
d85r8um

Nietypowa sytuacja w metrze? Pomogą zwykli pasażerowie. Ruszają zapisy na szkolenia

Jaki jest główny cel tego projektu? Chodzi o przeszkolenie grupy osób chętnych, stanowiących potem wsparcie dla odpowiednich służb, w razie wystąpienia w metrze sytuacji nietypowej. Na przykład zalania czy pożaru na konkretnej stacji. Szkolenie jest w pełni otwarte oraz dostępne dla wszystkich zainteresowanych i pełnoletnich osób.
Share
Nietypowa sytuacja w metrze? Pomogą zwykli pasażerowie. Ruszają zapisy na szkolenia
Źródło: WawaLove.pl
d85r8um

Odbędzie się ono w dniach 11, 18 oraz 25 czerwca 2015 roku w godzinach 12.00 - 15.00 w sali, która jest ulokowana w podziemnej infrastrukturze metra. - To już czwarta edycja naszego szkolenia. Jak dotychczas z oferty skorzystało niemal trzysta osób, które są fachowo przygotowane do wsparcia pasażerów, w razie wystąpienia w metrze zdarzeń losowych - powiedziała WawaLove.pl Anna Bartoń, rzecznik prasowy Metra Warszawskiego.

Wszyscy chętni mogą przesyłać swoje zgłoszenia na ten adres. Rejestracja zainteresowanych, będzie prowadzona od 8 do 10 czerwca, do godziny 12.00. W aplikacji należy podać: imię i nazwisko, wybraną datę szkolenia oraz swój adres email. Każdy zakwalifikowany do udziału dostanie zwrotną wiadomość mailową ze wszystkimi szczegółowymi informacjami. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

d85r8um

Podziel się opinią

Share
d85r8um
d85r8um
Więcej tematów