Trwa ładowanie...
d3m0tcj

Niemiecki policjant, zatrzymany we Wrocławiu, usłyszał zarzut

Zarzut nakłaniania przez internet osoby małoletniej do kontaktów seksualnych usłyszał zatrzymany w jednym z wrocławskich hoteli obywatel Niemiec. Jak ujawniono, podejrzany jest policjantem. Nie skierowano wniosku o areszt.
Share
Niemiecki policjant, zatrzymany we Wrocławiu, usłyszał zarzut
Źródło: Policja.pl
d3m0tcj

Jak powiedział Polskiej agencji Prasowej Łukasz Dutkowiak z biura prasowego dolnośląskiej policji, 44-letni obywatel Niemiec usłyszał zarzut z art. 200a par. 2, który przewiduje zagrożenie karą ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

- Czynności w tej sprawie nadal jeszcze będą prowadzone. Podejrzany usłyszał zarzut nakłaniania osoby małoletniej do kontaktów seksualnych i ma zakaz kontaktowania się z osobami małoletnimi przez internet. Nie było wniosku o areszt - powiedział Dutkowiak.

44-letni Niemiec został zatrzymany w jednym z wrocławskich hoteli. We wtorek policja potwierdziła, że chodzi o funkcjonariusza niemieckiej policji.

d3m0tcj

Jak podały lokalne media, zatrzymany sądził, że koresponduje z 13-letnią dziewczynką, a miał kontakt przez internet z pracownicą agencji ochrony.

- Po otrzymaniu zawiadomienia od osoby trzeciej, że ten mężczyzna próbuje się umówić w celach seksualnych z osobą nieletnią policjanci stwierdzili, że mogło dojść do przestępstwa i zatrzymali mężczyznę - mówił wcześniej Polskiej Agencji Prasowej rzecznik dolnośląskiej policji Paweł Petrykowski.

d3m0tcj

Podziel się opinią

Share
d3m0tcj
d3m0tcj
Więcej tematów