Trwa ładowanie...

Niedoświadczona 20-latka pędziła 215 km/h na trasie S2

Policjanci z warszawskiego wydziału ruchu drogowego, patrolujący w niedzielnych godzinach południowych ulice Warszawy, zatrzymali na trasie S2 20-latkę kierującą mercedesem. Kobieta wyprzedzała inne samochody przy trudnych warunkach atmosferycznych z prędkością przekraczającą 200 km/h. Na Południowej Obwodnicy Warszawy dopuszczalna prędkość wynosi 100 km/h.

Share
Niedoświadczona 20-latka pędziła 215 km/h na trasie S2
Źródło: WawaLove.pl
d3etdoe

Policjanci natychmiast ruszyli za pojazdem, gdy tylko zauważyli piratkę. Ta cały czas jechała bardzo szybko i w krótkim czasie rozpędziła się do ponad 200 km/h. W pewnym momencie policyjny wideorejestrator wskazał prędkość 215 km/h! Kierująca samochodem zwolniła dopiero po zorientowaniu się, że policjanci dają jej znaki.

Po zatrzymaniu okazało się, że pojazdem kierowała 20-latka, posiadająca prawo jazdy dopiero od roku. Policjanci zdecydowali, że w dalszą podróż uda się już jako pasażer i dokument. Nie trzeba chyba pisać o wyjątkowo złych warunkach atmosferycznych, jakie panowały w ten weekend. "Prędkość ponad 200 km/h przy zalegającym na jezdni błocie pośniegowym jest ogromnym zagrożeniem dla innych uczestników ruchu" - informuje Komenda Stołeczna Policji.

Teraz 20-latka będzie musiała wytłumaczyć swoje zachowanie przed sądem.

d3etdoe

Podziel się opinią

Share
d3etdoe
d3etdoe
Więcej tematów