Trwa ładowanie...
difebmw

Nie żyje Ellie Soutter. Snowboardzistka zmarła w dniu osiemnastych urodzin.

Informacja o śmierci utalentowanej snowboardzistki Ellie Soutter wstrząsnęła Brytyjczykami. Przyczyny zgonu pozostają nieznane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ellie Soutter
Ellie Soutter (Facebook.com)
difebmw

W dniu 18 urodzin z nieznanych przyczyn zmarła brytyjska snowbardzistka - Ellie Soutter. Ojciec dziewczyny - Tony Soutter opublikował na facebooku wzruszający wpis.

„Ten okrutny świat odebrał mi moją bratnią duszę „Bessie” w dniu jej osiemnastych urodzin. Byłem taki dumny obserwując jak na moich oczach zmieniasz się w piękną kobietę. Ellie, tęsknię za Tobą tak bardzo, że nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić. Spoczywaj w spokoju, mała mistrzyni!"

W wypowiedzi zamieścił również informacje dotyczące daty, miejsca i godziny stypy, na którą zaprosił bliskie Ellie osoby.

difebmw

Ellie Soutter mogła poszczycić się mianem jednej z najbardziej uzdolnionych snowboardzistek Wielkiej Brytanii. W 2017 roku na Euorpean Youth Olympic Winter Festival wywalczyła brązowy medal. Oficjalnie przyznała, że jej wielkim marzeniem był udział w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w 2022 roku. Wiadomo, że szykowała się również do juniorskiego turnieju w Nowej Zelandii.

Zdaniem Hugh Robertsona z Brytyjskiego Komitetu Olimpijskiego Ellie Soutter powszechnie uchodziła za miłą i popularną zawodniczkę. W branży cieszyła się dużą sympatią, a z jej sportową karierą pokładano duże nadzieje.

difebmw

Podziel się opinią

Share

difebmw

difebmw
Więcej tematów