Trwa ładowanie...
d440895

Nie żyje 17-letnia Alicja z Rybnika. Jej ciało znaleziono przy garażach

Wiadomo już, czyje ciało znaleziono w sobotę w Rybniku. To 17-letnia Alicja. - Poszła na osiemnastkę, miała spać u koleżanki i rano wrócić do domu - powiedziała jej matka Renata F.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nastolatka wyszła na imprezę do jednego z klubów i już nie wróciła do domu
Nastolatka wyszła na imprezę do jednego z klubów i już nie wróciła do domu (google maps)
d440895

W sobotę nad ranem policjanci z Rybnika znaleźli zwłoki kobiety. Sprawę jako pierwszy opisał "Dziennik Zachodni". - To ciało kobiety. Nic więcej nie powiem - mówiła wówczas WP rzecznik policji.

W poniedziałek w Katowicach przeprowadzono sekcję zwłok nastolatki. Z niepotwierdzonych informacji Alicja R. miała zostać zgwałcona i zamordowana - informuje "Fakt".

   google maps
(google maps)

Dziewczyna miała wrócić rano do domu. Gdy jej nie było, matka zaczęła się niepokoić i do niej dzwonić. Wieczorem okazało się, że jej córka nie żyje.

d440895

- Miała wyjść z klubu z innymi i przespać się u koleżanki. Nie chciała, została dłużej. Później gdzieś krążyła, była na jakiejś „domówce” i znowu wróciła do klubu. Tutaj już nikogo nie było ze znajomych. Gdy wychodziła przed klubem była szarpanina między dwoma mężczyznami, jednego z nich poznała i rozdzieliła. To on miał jej pomóc wrócić do domu. Co się później stało, nie mam zielonego pojęcia – mówi gazecie matka.

Policja zatrzymała podejrzaneg w tej sprawie mężczyznę. - To jest brat znajomej córki. Nie znam nazwiska - zdradza Renata R.

Zobacz także: Zabił i zgwałcił koleżankę. Miał zaledwie 14 lat

d440895

Podziel się opinią

Share
d440895
d440895
Więcej tematów