Trwa ładowanie...

"Nie polemizować, zniszczyć!". Wyciekło nagranie rozmów księdza Sowy z restauracji "Sowa i Przyjaciele"

Kolejna odsłona afery taśmowej. Tym razem pojawiły się nagrania, na których słychać księdza Kazimierza Sowę. W restauracji "Sowa i Przyjaciele" miał mówić o tym, co zrobić z mediami niechętnymi PO.

"Nie polemizować, zniszczyć!". Wyciekło nagranie rozmów księdza Sowy z restauracji "Sowa i Przyjaciele"Źródło: WP.PL
d7zk6ra

Informację podało TVP Info.

Przedstawiono nagranie rozmowy ks. Sowy, generała Mariana Janickiego i Włodzimierza Karpińskiego, który był ministrem skarbu w rządach PO.

Rozmowa z Mazgajem

Opublikowano też nagranie z rozmowy ks. Sowy z biznesmenem Jerzym Mazgajem. Ma ono pochodzić z lutego 2014 roku. Według TVP Info, ks. Sowa radził przedsiębiorcy, co zrobić z "Gazetą Polską".

d7zk6ra

- Kopyta jadłeś w Baku? - pytał Mazgaja ks. Sowa.

- Byłem, ale w Baku to byłem, teraz napisała, że byłem w towarzystwie przyjaciół polsko-radzieckich, cały czas mi to pisze k* ten, no, Gazeta Polska, dzisiaj też podali, że prawda jest to, co powiedział Jarosław Kaczyński, że biznesmeni mają korzenie w PRL-u, taki... Maske (…) był TPPR, a ja rzeczywiście założyłem koło TPPR-u… (...) jak to powiedzieć, gadać z tymi ch**? - opowiadał biznesmen.

- Zniszczyć, Jurek - miał mówić duchowny. - Jurek, nie polemizować… zniszczyć, naprawdę, tu uważam, że nie ma się wiesz... żadnych ... - dodawał, według TVP Info, ksiądz Sowa.

Źródło: TVP Info

d7zk6ra
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7zk6ra
Więcej tematów