Trwa ładowanie...
d4jrqxm
Nie chcesz spotkać polityka na wakacjach? Zobacz, gdzie urlopy spędzą posłowie
Mariusz Szymczuk

Nie chcesz spotkać polityka na wakacjach? Zobacz, gdzie urlopy spędzą posłowie

Zgromadzenie Narodowe i zaprzysiężenie Andrzeja Dudy na prezydenta było ostatnim dniem pracy posłów i przedostaniom senatorów przed wakacjami. Parlament opustoszał, a my zapytaliśmy polityków jak spędzą wolne dni. Okazuje się, że - bez względu na polityczne barwy - odpowiedzieli na to pytanie niemal jednomyślnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4jrqxm

Cztery dni urlopu będzie miał poseł PO Marcin Święcicki. - Wyjeżdżam odwiedzić brata pod Sztokholmem - powiedział nam były prezydent Warszawy. Zbyt długo nie będzie odpoczywać też kandydatka PiS na premiera Beata Szydło. Dla niej samej i dla jej partii najbliższe miesiące będą wyjątkowo ważne. Bo, jeśli wierzyć sondażom, Prawo i Sprawiedliwość ma realną szansę na przejęcie władzy w Polsce. Szydło już wie, co będzie robić w pojedyncze wolne dni. - A te najczęściej spędza się w domu - wyjawiła WP wiceprezes PiS.

Nie lada wyzwanie stanie prawdopodobnie przed jego były partyjnym kolegą, Grzegorzem Napieralskim, którego córki chcą namówić na podróż po Polsce camperem. - Trochę mnie to przeraża, bo nie wiem, czy umiem tym kierować - zdradził Wirtualnej Polsce Grzegorz Napieralski.

Senatorowie wrócą do pracy 2, a posłowie 9 września.

d4jrqxm

Podziel się opinią

Share
d4jrqxm
d4jrqxm
Więcej tematów