Trwa ładowanie...
"Newsroom". Program specjalny WP

"Newsroom". Program specjalny WP

Zapraszamy na "Newsroom" WP - program specjalny skupiony wokół stanu epidemii w Polsce oraz najciekawszych wydarzeń w kraju i na świecie. Prowadzi Agnieszka Kopacz. Początek naszych rozmów z gośćmi o godz. 13:55.
Share
d668gna

Gośćmi programu będą senator Lewicy Wojciech Konieczny, dyrektor Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie, amerykanista prof. Zbigniew Lewicki, były premier Leszek Miller oraz dr Krzysztof Liedel z Collegium Civitas i były szef MSZ i MON Radosław Sikorski.

O najważniejszych zagadnieniach ostatnich dni z naszymi gośćmi będzie rozmawiała Agnieszka Kopacz.

d668gna

Gorącym tematem są cały czas szczepionki przeciw COVID i afera wokół WUM. Przypomnijmy, że na jaw wyszło szczepienie poza kolejnością artystów, polityków oraz osób związanych z telewizją. Warszawski Uniwersytet Medyczny tłumaczył, że dawki pochodziły z dodatkowej puli, jednak te doniesienia zdementował prezes Agencji Rezerw Materiałowych. Sprawa cały czas wzbudza ogromne emocje - tym bardziej, że pojawiają się nowe doniesienia z tej kwestii.

W "Newsroomie" porozmawiamy także o wyjątkowo napiętej sytuacji w Stanach Zjednoczonych po tym, jak doszło do gwałtownych protestów i starć z policją w Waszyngtonie. Zwolennicy Donalda Trumpa zebrali się przed Kapitolem, który miał zatwierdzić wyborczą wygraną Joe Bidena. Manifestujący wdarli się do budynku. Zginęły cztery osoby.

Wcześniej Donald Trump zabrał publicznie głos na wiecu poparcia, który zorganizowany został pod Białym Domem. Prezydent USA stwierdził, że "w tym roku wybory zostały ustawione". - Demokraci ukradli wybory. Dziś zatrzymamy tę kradzież - zapewniał Trump.

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d668gna

Podziel się opinią

Share
d668gna
d668gna
Więcej tematów