Trwa ładowanie...
d1ul40b

Netflix za darmo przez 6 miesięcy dla klientów sieci Play

Netflix – jedna z najpopularniejszych platform multimedialnych (filmy i seriale) w Polsce rozpoczyna współpracę z operatorem sieci Play. Część klientów otrzyma pół roku darmowego dostępu do usługi. Podpowiadamy jak skorzystać z oferty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Netflix za darmo przez 6 miesięcy dla klientów sieci Play
Netflix za darmo przez 6 miesięcy dla klientów sieci Play (iStock.com)
d1ul40b

Netflix za darmo przez 6 miesięcy. Kogo obejmie promocja w sieci Play?

Od 30 listopada osoby przedłużający umowę z popularnym operatorem sieci komórkowej – Play otrzymają w prezencie darmowy dostęp do platformy Netflix (na okres 6 miesiecy). Promocja dotyczy również nowych klientów sieci.

Jak informuje firma Play, promocja Netflix’a dołączana jest do czterech różnych pakietów "z urządzeniem" (od 45 do 80 zł miesięcznie) oraz trzech pakietów "bez urządzenia" (od 40 do 60 zł). Dostęp do Netflixa otrzymają też użytkownicy, którzy wybiorą ofertę głosową, jeśli dobiorą pakiet 20 GB za 20 zł.

d1ul40b

Netflix za darmo przez 6 miesięcy w Play – do kiedy trwa promocja?

Jak czytamy na oficjalnej stronie Play, promocję "Netflix za darmo przez 6 miesięcy" klienci mogą aktywować w ciągu 14 dni od zakupu usług objętych akcją. Promocja trwa do 31.01.2019 roku, zaś aktywacja jest możliwa do 28.02.2019r.

Dodatkowo Play zapowiedział opcję "Wideo Non Stop" dostępną dla użytkowników usług głosowych przez cały okres umowy. W ramach tej opcji korzystanie z platform Netflix, HBO GO, Showmax i Redbull TV nie jest uwzględniane w zużyciu pakietu danych. Play zapowiada, że do usługi będą dołączane kolejne legalne serwisy wideo.

Netflix to kolejna płatna platforma z multimediami, która pojawia się w ofercie Play. Wiosną ub.r. sieć zaczęła analogiczną współpracę z Showmaxem (w promocji można było z niego korzystać za darmo nawet przez 12 miesięcy), a ponad trzy lata temu wprowadziła w promocji dostęp do platformy muzycznej Tidal - przypomina portal wirtualnemedia.pl.

d1ul40b

Podziel się opinią

Share

d1ul40b

d1ul40b
Więcej tematów