Trwa ładowanie...
dchsoyw
adam darski

Nergal wrzucił nagie zdjęcie. Pokazał odrobinę za dużo

Adam Darski, lider zespołu "Behemoth" słynie ze skandali. Tym razem jednym zdjęciem, na którym jest nagi, wywołał prawdziwą burzę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam "Nergal" Darski, lider zespołu "Behemoth".
Adam "Nergal" Darski, lider zespołu "Behemoth". (Instagram.com)
dchsoyw

Na ile jest to wyraz artystyczny, a na ile zwykła fotka, nie wiadomo. Faktem jest, że naga fotografia wywołała zamieszanie. Internauci zaczęli doglądać zdjęcie i komentować, że w odbiciu lustra widać dolną część ciała Nergala.

Oprócz tego, muzyk dodał dwuznaczny opis. - Poranek jest lepszy dla seksu, jedzenia, pracy. Wstaję ze świeżym i wypoczętym umysłem i jestem gotowy podbić wszystko. Ale to ja. A każde zwierzę jest inne, nie? - napisał Darski.

dchsoyw

Myślisz, żeby stworzyć niepowtarzalne pamiątki ze zdjęciami w roli głównej? Nie przepłacaj dzięki stronie empikfoto.pl kody rabatowe

Ponieważ zdjęcie jest niewyraźne, trudno stwierdzić, co tak naprawdę widać w odbiciu. Ale, co najważniejsze, instagramowy post spodobał się fanom artysty. Uzbierał prawie 10 tys. polubień. A w porównaniu do innych treści wrzucanych na profil, jest to znacznie więcej.

Fani, a bardziej jej żeńska część, masowo zaczęła komentować zdjęcie. - I tym pięknym obrazem zakończę ten dzień. - napisała internautka. Inna dodała: - Wow! Świetne zdjęcie!

Sam Nergal do końca nie wie, co widać w lustrze. Przewidując reakcje internautów, skomentował: – Nie jestem na 100% pewien, czy w odbiciu lustra widać stopę, czy penisa. Sam zdecyduj.

dchsoyw

Interpretację tego zdjęcia pozostawiamy wam.

dchsoyw

Podziel się opinią

Share
dchsoyw
dchsoyw
Więcej tematów