Nauczycielka zgwałciła ucznia 300 razy

Nauczycielka z podstawówki w Abington Christine A. McCallum przez dwa lata zmuszała do seksu nastolatka - czytamy w "Fakcie". 29-letnia nauczycielka ze szkoły pod Bostonem w USA wypatrzyła swoją ofiarę w szkolnej bibliotece. Był nią 13-letni chłopiec.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

– Gdy tylko go ujrzała, oszalała na jego punkcie. W jej głowie od razu zrodził się szatański plan: wykorzystać niewinnego dzieciaka – relacjonuje prokurator Cruz. Od bezecnych myśli przeszła od razu do czynów. Zapraszała chłopaka do swego domu na obiad albo pod pretekstem wspólnego odrabiania lekcji. Wychowywany tylko przez ojca 13-latek łatwo dał się nabrać na opiekuńczość dużo starszej od siebie kobiety.

– Upijała niewinnego dzieciaka wódką i rumem. Gdy już zakręciło mu się w głowie, rozbierała go do naga. Wtedy wyżywała się na nim, realizując swoje najokropniejsze seksualne fantazje – mówi prokurator Timothy J. Cruz.

Prokurator zaznaczył, że łącznie nauczycielka w wyjątkowo brutalny sposób zgwałciła chłopca aż 300 razy. Wszystko się skończyło, bo jeden z kolegów ofiary powiedział o tym swojej mamie. Ta przekazała wszystko ojcu 13-latka, który zawiadomił policję.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.