Trwa ładowanie...
d2s7q8a

Napieralski: słowa Cimoszewicza są wynikiem niewiedzy

Powodem krytycznej oceny SLD może być brak wiedzy senatora Włodzimierza Cimoszewicza o działaniach zarządu i posłów Sojuszu - uważa szef partii Grzegorz Napieralski.

Share
d2s7q8a

W czwartek Cimoszewicz, pytany o propozycję SLD, by kandydował z ramienia lewicy, powiedział, że nie zgadza się z radykalizacją polityki Sojuszu. Jego zdaniem świadczy ona o tym, że władze SLD "nie rozumieją rzeczywistych problemów naszego państwa i naszego społeczeństwa, nietrafnie odczytują tę rzeczywistość, ulegają coraz częściej populizmowi, łatwo rzucają bardzo mocne sformułowania.

- Zapraszam senatora Cimoszewicza na spotkanie z SLD i klubu parlamentarnego, aby zapoznał się z naszymi działaniami. Brak kontaktu był zrozumiały ze względu na działania międzynarodowe senatora. Myślę, że takie spotkanie ułatwiłoby zrozumienie tego co dzieje się w partii. Mam nadzieję, że te krytyczne wobec nas słowa są wynikiem braku wiedzy senatora na temat naszych działań - powiedział szef SLD Grzegorz Napieralski w Poznaniu.

Grzegorz Napieralski zapytany o kandydatów SLD w wyborach prezydenckich powiedział, że oficjalnie kandydatury mają być znane wiosną przyszłego roku, więc SLD ma czas na ogłoszenie nazwisk.

Lider Sojuszu uczestniczył w Poznaniu w uroczystym posiedzeniu rady wojewódzkiej SLD z okazji 10-lecia działalności partii.

d2s7q8a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s7q8a
Więcej tematów