Trwa ładowanie...
ds0wawq

Największa rodzina w Wielkiej Brytanii. Właśnie urodziło im się 17. dziecko

Sue i Noel Radfordowie, małżeństwo z Morecambe w angielskim hrabstwie Lancashire, mają największą rodzinę w Wielkiej Brytanii. Właśnie na świat przyszło ich 17. dziecko. Rodzina Radfordów prowadzi swój własny biznes - piekarnię i nie pobiera od państwa żadnych zasiłków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rodzina Radfordów
Rodzina Radfordów (Facebook)
ds0wawq

Największa rodzina w Wielkiej Brytanii właśnie powiększyła się o córeczkę, która ma na imię Hallie Alphia. To 17 dziecko małżeństwa Radfordów. Para w ubiegłym roku straciła w 6 miesiącu ciąży synka, któremu chcieli dać na imię Aflie.

Na pierwsze dziecko Sue i Noel zdecydowali się blisko ćwierć wieku temu. Sue urodziła je mając jedynie 14 lat. Dopiero kilka lat później wyszła za mąż za Noela. Rodzina Radfordów zaczęła się systematycznie powiększać, a kolejne dzieci rodziły się w odstępach około 17 miesięcy. Rodzinę Radfordów, obok Sue, Noela i Hallie Alphie, tworzą: Chris, Sophie, Chloe, Jack, Daniel, Luke, Millie, Katie, James, Ellie, Aimee, Josh, Max, Tillie, Oscar i Casper.

Według sąsiadów, rodzina Radfordów uchodzi za bardzo spokojną i szczęśliwą. - Kocham bycie mamą i chciałabym mieć jeszcze więcej dzieci. Jesteśmy tacy szczęśliwi - mówiła kilka lat temu Sue Radford w rozmowie z "The Sun".

ds0wawq

Rodzina Radfordów nie pobiera zasiłków i prowadzi piekarnię

Co ciekawe, Radfordowie nie pobierają od państwa żadnych zasiłków. Prowadzą piekarnię w rodzinnym miasteczku Morecambe. Na żywność wydają 250 funtów tygodniowo. Codziennie spożywają na śniadanie 3 bochenki chleba, 2 pudełka płatków kukurydzianych i prawie 10 litrów mleka.

Radfordowie prowadza również stronę internetową poświęconą ich rodzinie, mają własny profil na Facebooku oraz wystąpili w serii dokumentalnej brytyjskiego programu Channel 4 dotyczącej ich rodziny.

Sue i Noel Radfordowie zostali niedawno dziadkami, bowiem 18-letnia Sophie Radford urodziła córkę.

ds0wawq

Podziel się opinią

Share
ds0wawq
ds0wawq
Więcej tematów