Trwa ładowanie...
db8jy3m
db8jy3m
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

MSW Gruzji: Rosjanie kontrolują część Cchinwali

Siły rosyjskie kontrolują część
Cchinwali, stolicy separatystycznej Osetii Południowej - przyznało gruzińskie MSW.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
db8jy3m

Rzecznik resortu Szota Utiaszwili powiedział, że Rosjanie ostrzeliwują pozycje gruzińskie "z czołgów i samolotów". Kontrolujemy część miasta, Rosjanie inną część - powiedział Utiaszwili.

Agencja Reutera poinformowała, powołując się na służbę prasową władz południowoosetyjskich, że rosyjskie czołgi wjechały na północne przedmieścia Cchinwali.

"Według świadków gruzińscy żołnierze zaczęli wycofywać się z zajmowanych pozycji" - informuje służba prasowa na swojej stronie internetowej.

Zastępca dowódcy rosyjskich wojsk lądowych Igor Konaszenkow poinformował wcześniej, że oddziały rosyjskiej 58. armii zbliżają się do Cchinwali.

db8jy3m

Podziel się opinią

Share

db8jy3m

db8jy3m
Więcej tematów