ycipk-3dky67

Morderstwo 10-latki. 10 tys. złotych za wskazanie mordercy

- Adwokat z Świdnicy reprezentujący anonimowych darczyńców informuje, że jest 10 tys. złotych nagrody za pomoc w wskazaniu sprawcy zabójstwa - podało Radio ZET. Zwłoki 10-letniej dziewczynki znaleziono w lesie na Dolnym Śląsku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. Policyjny samochód w okolicy znalezienia ciała dziewczynki
Zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. Policyjny samochód w okolicy znalezienia ciała dziewczynki (East News, Fot: PIOTR MOLECKI)
ycipk-3dky67

Mieszkańcy Mrowin (woj. dolnośląskie) relacjonowali, że "policja w wiosce pukała od drzwi do drzwi". Nadal nie są znane przyczyny śmierci 10-latki. Wyjaśnić ma je sekcja zwłok, która jest aktualnie przeprowadzana. W rozmowie z WP prokurator Marek Rusin poinformował, że wyniki mają być znane późnym wieczorem w piątek. - Wtedy podamy pełne informacje dotyczące tej sprawy - mówił śledczy.

Tragiczne odkrycie

ycipk-3dky67

W czwartek wieczorem informowaliśmy, że w miejscowości Pożarzysko znaleziono zwłoki 10-latki. Ciało należało do dziewczynki, która była poszukiwana od czwartkowego południa. Nie wróciła do domu ze szkoły.

Jak ustaliła Magda Mieśnik z WP, 10-letnia Kristina została najprawdopodobniej uprowadzona. – Jej ciało znaleziono kilka kilometrów od miejsca zamieszkania – przyznawał w rozmowie prokurator. – Na ciele dziecka są obrażenia mogące świadczyć o zabójstwie – dodał. Z nieoficjalnych informacji wynika, że zwłoki były częściowo rozebrane, jednak śledczy nie chciał tego komentować. Jak ustaliło radio RMF FM, dziecko zginęło od ciosu ostrym narzędziem, najpewniej nożem.

Zobacz także: 70. urodziny prezesa PiS. Leszek Miller składa wymowne życzenia Jarosławowi Kaczyńskiemu

ycipk-3dky67

Śledczy cały czas szukają sprawcy zabójstwa. - Trwają czynności operacyjne. Ich celem jest ustalenie sprawcy przestępstwa - mówił prokurator Rusin. Kristinę ostatni raz widziała nauczycielka około 200 metrów od domu. Dziewczynka wyszła ze szkoły o godz. 13:00 i skierowała się do domu. Już tam jednak nie dotarła.

Dolnośląska policja zwraca się z prośbą o pomoc do wszystkich osób mogących posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie. Apel skierowany jest szczególnie do kierowców posiadających kamerki samochodowe, którzy w czwartek, w godzinach 8-18 poruszali się na odcinkach: Imbramowice- Pożarzysko Pożarzysko - Siedlimowice Imbramowice - Domanice Mrowiny - Pożarzysko. Dzwonić można pod numery telefonów 71 340-36-50, 71 782 41 08, 693-933-640, 605-535-833, 886-690-991 lub pod numer 112. Policja zapewnia anonimowość.

ycipk-3dky67

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3dky67

ycipk-3dky67
ycipk-3dky67