Trwa ładowanie...
d3grat1

Mogło dojść do tragedii. Dwa samochody ciężarowe zderzyły się z osobówką

W środę w miejscowości Kochanów zderzyły się trzy samochody: dwa ciężarowe i jeden osobowy. W Renault Kangoo została zaklinowana kobieta, która nim kierowała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mogło dojść do tragedii. Dwa samochody ciężarowe zderzyły się z osobówką
(PSP Kraków)
d3grat1

Około godziny 16:30 do krakowskiej straży pożarnej dotarło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Kochanów. Okazało się, że zderzyły się dwa samochody ciężarowe z Renault Kangoo.

Jeden z samochodów ciężarowych marki nissan częściowo wjechał do rowu, a MAN przewrócił się do niego. Kierowcy i pasażerowie ciężarówek samodzielnie wydostali się z pojazdów.

Strażacy, którzy dotarli na miejsce jako pierwsi zobaczyli zakleszczoną w pojeździe kobietę, która kierowała osobówką. Aby ją wydostać, konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego. Ratownicy przetransportowali ofiarę do śmigłowca, który zabrał ją do szpitala.

Ruch na drodze został całkowicie zablokowany. W trakcie działań służb został zorganizowany ruch wahadłowy i objazdy przez okoliczne miejscowości. Po usunięciu pojazdów został przywrócony normalny ruch.

Na miejscu pracowało 5 jednostek strażackich oraz po dwie jednostki policji i ratownictwa medycznego, a także lotnicze pogotowie ratunkowe.

d3grat1

Podziel się opinią

Share
d3grat1
d3grat1
Więcej tematów