Trwa ładowanie...
polscy celebryci

Młynarska pyta prezydenta o reakcję mediów prawicowych na veto: "Jak Panu z tym? Fajnie?"

Paulina Młynarska na swoim profilu w jednym z portali społecznościowych postanowiła publicznie zapytać Andrzeja Dudę, jak czuje się, gdy przez prawicowe media zaczął być określany epitetami zarezerwowanymi dotąd dla stronników opozycji.
Share
Młynarska pyta prezydenta o reakcję mediów prawicowych na veto: "Jak Panu z tym? Fajnie?"
Źródło: PAP, Fot: Rafał Guz
d4goliu

Prezydencka decyzja o zawetowaniu dwóch z trzech ustaw o reformie sądownictwa wywołała falę komentarzy w mediach społecznościowych. Wśród głosów sympatyków opozycji znalazła się Paulina Młynarska. Dziennikarka ciekawa jest, jak czuć się musi dotąd hołubiony prezydent, gdy prawicowe media zaczynają zaliczać go do opozycji.

_ Jak się Pan czuje, Panie Prezydencie, kiedy Pan czyta o sobie w prawicowym necie i w "niezłomnej" prasie: "nowy Bolek", " chodzi na pasku bezpieki", " zdrajca" itd. itp?_ - pyta Młynarska.

Dziennikarka korzystając z okazji opisała jak czuje się przeciętny obywatel Polski, który nie zgadza się z polityka obozu rządzącego:

d4goliu

Bo my, Polki i Polacy sprzeciwiający się polityce dyktowanej przez Prezesa, płacący w tym kraju podatki, żyjący zgodnie z prawem, wychowujący dzieci i zwyczajnie zmartwieni tym co się wyprawia, słyszymy i czytamy to o sobie codziennie. Nie ma dnia, by nas nie obrażano w najgorszych słowach tylko dlatego, że ośmielamy się nie zgadzać z linią "przewodniej siły narodu". No, tylko szczerze, jak panu z tym? Fajnie? - dopytuje.

d4goliu

Podziel się opinią

Share
d4goliu
d4goliu
Więcej tematów