Trwa ładowanie...
d2f3slk

Minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Nieoficjalne doniesienia. Jest komentarz

Solidarna Polska nie dogadała się, kto będzie ministrem w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ma nim zostać jednak Michał Wójcik. Wcześniej mówiono o Michale Wosiu. Sprawę komentuje rzecznik Solidarnej Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Solidarna Polska nie dogadała się. Kto będzie ministrem w KPRM?
Solidarna Polska nie dogadała się. Kto będzie ministrem w KPRM? (East News)
d2f3slk

Według informacji RMF FM Solidarna Polska nie dogadała się, kto ma zostać z ramienia partii ministrem w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Wcześniejsze doniesienia mówiły, że ma nim być Michał Woś. Jak dowiedziała się stacja, w ugrupowaniu Ziobry pojawiły się napięcia z tym związane.

Ludzie Zbigniewa Ziobry tłumaczą, że "jest wielu dobrych kandydatów i trudno się zdecydować".

Z nieoficjalnych informacji wynika jednak, że ministrem w KPRM ma być Michał Wójcik. Jeszcze w środę partia ma przyjąć rekomendację w tej sprawie.

Rzecznik komentuje. "Nie było napięć"

Sprawę komentuje rzecznik Solidarnej Polski. "Wbrew niektórym doniesieniom nie było żadnych napięć w Solidarnej Polsce. Michał Woś został jednogłośnie rekomendowany na urząd ministra - członka Rady Ministrów. Odmówił, przedstawiając merytoryczne wyjaśnienie. Nasza formacja wkrótce przestawi osobę, która będzie realizowała uzgodnią agendę" - napisał na Twitterze.

Rekonstrukcja rządu Mateusza Morawieckiego

W środę premier Mateusz Morawiecki przedstawił w środę nowych członków rządu. To Grzegorz Puda, który ma odpowiadać za resort rolnictwa i leśnictwa, Przemysław Czarnek za resort nauki i edukacji oraz Michał Cieślak, który będzie ministrem w Kancelarii Premiera odpowiedzialnym samorządy.

d2f3slk

Mateusz Morawiecki przedstawił nowych członków rządu. Jest wśród nich Jarosław Kaczyński

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2f3slk

Podziel się opinią

Share
d2f3slk
d2f3slk
Więcej tematów