Trwa ładowanie...
d1hut1b

Minister ostro o Kijowskim: nie odróżnia honoru od honorarium

- Mateusz Kijowski nie odróżnia honoru od honorarium. Czy Pan Kijowski rzeczywiście wykonywał zlecenia dla Komitetu Obrony Demokracji, czy była to fikcja? Myślę, że z wiedzą, którą mamy teraz, można stwierdzić, że Mateusz Kijowski to człowiek bez honoru – powiedział w programie „Gość poranka” TVP Info zastępca ministra koordynatora służb specjalnych, poseł PiS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Minister ostro o Kijowskim: nie odróżnia honoru od honorarium
(PAP, Fot: Jacek Turczyk)
d1hut1b

- Fakty, które znamy są dla Kijowskiego kompromitujące – dodał. Wąsik w rozmowie stwierdził także, iż do wcześniejszych wyborów nie dojdzie, ponieważ Prawo i Sprawiedliwość posiada „mandat do rządzenia”, a „ani Nowoczesna, ani PO nie mogą nic zaproponować Polakom”. Wyraził również nadzieję, że 11 stycznia posłowie wrócą do swojej pracy.

- Jeżeli sala plenarna w Sejmie nadal będzie zablokowana, to zaczniemy obradować w sali kolumnowej. Problemem była okupacja sali sejmowej przez opozycję, a nie uchwalanie prawa przez rząd. Cała Polska widziała zdjęcia, filmy o posła Nitrasa, który grzebał w rzeczach Anny Zalewskiej – powiedział poseł PiS.

Minister zapowiedział także, że „dadzą radę zrealizować swój program”, niezależnie od tego czy na sali plenarnej czy kolumnowej. - 16 grudnia w Sejmie widziałem w oczach posłów Platformy Obywatelskiej błaganie, żeby marszałek użył wobec nich siły. Tak się nie stało i się nie stanie – mówił Wąsik.

d1hut1b

Podziel się opinią

Share
d1hut1b
d1hut1b
Więcej tematów