Trwa ładowanie...

Miller ocenił kandydatów PO i PiS na prezydenta. Spytany o Ogórek, zaczął się śmiać

- Bronisław Komorowski mówił do swoich zwolenników "należy mi się wasze poparcie", a Andrzej Duda mówił "chcę zdobyć wasze poparcie" - tak ocenił w Radiu ZET kandydatów PO i PiS, lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej Leszek Miller. Polityk został zaskoczony przez prowadzącą rozmowę Monikę Olejnik pytaniem o to, "co ma doktor Ogórek, czego nie ma doktor Duda". Miller zamiast odpowiedzieć, zaczął się śmiać.

Share
Miller ocenił kandydatów PO i PiS na prezydenta. Spytany o Ogórek, zaczął się śmiać
Źródło: PAP, Fot: Bartłomiej Zborowski
d1nr84w

Miller, który był gościem Moniki Olejnik, pochwalił konwencję wyborczą Andrzeja Dudy. - Zrobiła na mnie wrażenie, może nie oszałamiające, bo od strony widowisk, niczym nie różni się od widowisk, które odbywają się w całym demokratycznym świecie. To sprawnie przeprowadzone wyborcze widowisko - powiedział.

Lider SLD porównał kandydata PiS oraz PO. - Bronisław Komorowski mówił do swoich zwolenników "należy mi się wasze poparcie", a Andrzej Duda mówił "chcę zdobyć wasze poparcie" - wyjaśnił.

d1nr84w

"Ogórek ma poparcie SLD, ale nie będzie jej prowadzić za rękę"

Miller wyjawił, że kandydatka SLD na prezydenta pracuje obecnie nad swoim wystąpieniem, które będzie miało miejsce 14 lutego. Powiedział, że "dość rzadko spotyka się z kandydatką" i "nie wie dokładnie", kto współpracuje z Ogórek. Zaznaczył, że Magdalena Ogórek ma poparcie SLD, "ale to nie znaczy, że SLD będzie ją prowadzić za rękę".

Prowadząca wywiad Monika Olejnik nazwała Ogórek "zaklętą księżniczką". W pewnym momencie, dziennikarka zaskoczyła gościa pytaniem: "co ma doktor Ogórek, czego nie ma doktor Duda". Polityk próbował odpowiedzieć, ale zaczął się śmiać. - Wie pani... No dobrze... Chciałem coś powiedzieć, ale się zawahałem - śmiał się Miller. Zaraz potem zmienił temat i zaczął mówić o ...najnowszym raporcie GUS.

Zobacz także - Kwaśniewski dla WP: SLD walczy, aby pozostać w parlamencie

d1nr84w

Podziel się opinią

Share
d1nr84w
d1nr84w
Więcej tematów