Trwa ładowanie...
d2qjckn

Meghan Markle w ciąży! Kolejne royal baby w drodze

Pałac Kensington poinformował, że Meghan Markle i książę Harry spodziewają się potomka. Dla królowej Elżbiety będzie to już ósmy prawnuk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle w ciąży. Para książęca spodziewa się pierwszego potomka.
Meghan Markle w ciąży. Para książęca spodziewa się pierwszego potomka. (PAP)
d2qjckn

Meghan Markle w ciąży

Maghan Markle i książę Harry dziś rano wylądowali w Sydney. Księżna Susseux wraz z mężem podczas swojej szesnastodniowej podróży odwiedzą Australię, Fidżi, w Tonga i Nową Zelandię. Przylot pary wywołał wielkie poruszenie na lotnisku. Tabloidy błyskawicznie wychwyciły, że księżna podczas wychodzenia z samolotu zasłaniała talię teczkami z dokumentami. Taki zachowanie błyskawicznie odświeżyło plotki o domniemanej ciąży Meghan.

Już od dawna cała Wielka Brytania z niecierpliwością śledziła każdy krok pary książęcej, która zaledwie w maju tego roku wzięła ślub. Presja społeczna dotycząca ich potomka była ogromna. Plotki na temat ciąży księżnej Susseux pojawiały się już od kilku tygodni. Wydawało się, że stylizacja Meghan, podczas wizyty w posiadłości nadanej małżonkom przez królową Elżbietę II rozwieje wszelkie wątpliwości. Meghan włożyła wówczas dopasowaną spódnicę, a kształt jej talii nie wskazywał na ciążę. Pogłoski na temat jej stanu powróciły, kiedy na piątkowym ślubie księżniczki Eugenii Meghan zrezygnowała z dopasowanej sukienki na rzecz luźnego płaszcza.

Pałac Kensington o dziecku Meghan Markle i księcia Harry’ego

W poniedziałkowy ranek wszelkie plotki na temat potomka Meghan i Herry’ego rozwiał Pałac Kensington. Na oficjalnym profilu przekazano tam informację, że Meghan, księżna Susseux i książę Harry spodziewają się dziecka. Jest to bardzo szczęśliwy moment dla rodziny królewskiej oraz całej Wielkiej Brytani. Z pewnością przez najbliższe 9 miesięcy wszyscy fani rodziny królewskiej będą z zapartym tchem śledzić poczynania przyszłych rodziców. Meghan z pewnością może liczyć na wsparcie Kate, która urodziła już trójkę royal baby.

Nie wiesz, co kupić dziecku na urodziny? Zobacz oferty promocyjne na stronie Empik kod rabatowy i wydaj mniej!

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne. Rozwój serwisu zależy od naszych czytelników. Wspierasz nas kupując produkty naszych partnerów po kliknięciu w linki zamieszczone w tekście.

d2qjckn

Podziel się opinią

Share

d2qjckn

d2qjckn
Więcej tematów