Trwa ładowanie...
d34a369
12-07-2015 15:34

Meczet w Warszawie obrzucony świńskimi głowami

Kamera monitoringu zarejestrowała, jak niezidentyfikowana dotąd kobieta podrzuca świńskie łby do warszawskiego meczetu oraz na teren parkingu wokół niego. O sprawie poinformowała na Facebooku grupa "Islam Na Polski".

d34a369

Właśnie mieliśmy eskalację miłości do bliźniego. Na warszawski meczet był atak chamstwa, nietolerancji jak również akt z...

Do zdarzenia doszło na terenie Ośrodka Kultury Muzułmańskiej na Ochocie w Warszawie.

d34a369

Na zdjęciach opublikowanych na Facebooku widać kobietę ubraną na czarno, trzymającą w dłoni reklamówkę. Osoba ta pozostawiła na parkingu przy meczecie świńskie łby. Następnie weszła do budynku, gdzie pozostawiła jeszcze kilka łbów.

Świnia w islamie uważana jest za zwierzę nieczyste, a spożywanie wieprzowiny jest zakazane przez Koran.

"Właśnie mieliśmy eskalację miłości do bliźniego. Na warszawski meczet był atak chamstwa, nietolerancji jak również akt złamania praw zwierząt" - pisze grupa "Islam Na Polski" i apeluje o udostępnianie informacji o zajściu oraz zdjęć.

Ośrodek Kultury Muzułmańskiej na warszawskiej Ochocie rozpoczął działalność zaledwie kilka dni temu. Budynek, który stanął przy rondzie Zesłańców Syberyjskich, postawiła Liga Muzułmańska w RP przy pomocy sponsorów z Zatoki Perskiej. Ośrodek pełni funkcję siedziby Związku Wyznaniowego Ligi Muzułmańskiej. Znajduje się w nim sala modlitwy z zapleczem, sala wykładowa, sale dydaktyczne, sala wystawowa, sportowa oraz internetowa, biblioteka muzułmańska, przedszkole i sklepik.

d34a369
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34a369
Więcej tematów