Trwa ładowanie...
d96t4x7
x-news/TVN 24

Meczet w Warszawie obrzucony świńskimi głowami

Kamera monitoringu zarejestrowała, jak niezidentyfikowana dotąd kobieta podrzuca świńskie łby do warszawskiego meczetu oraz na teren parkingu wokół niego. O sprawie poinformowała na Facebooku grupa "Islam Na Polski".
Share
d96t4x7

Właśnie mieliśmy eskalację miłości do bliźniego. Na warszawski meczet był atak chamstwa, nietolerancji jak również akt z...

Posted by Islam Na Polski on Saturday, 11 July 2015

d96t4x7

Do zdarzenia doszło na terenie Ośrodka Kultury Muzułmańskiej na Ochocie w Warszawie.

Na zdjęciach opublikowanych na Facebooku widać kobietę ubraną na czarno, trzymającą w dłoni reklamówkę. Osoba ta pozostawiła na parkingu przy meczecie świńskie łby. Następnie weszła do budynku, gdzie pozostawiła jeszcze kilka łbów.

Świnia w islamie uważana jest za zwierzę nieczyste, a spożywanie wieprzowiny jest zakazane przez Koran.

"Właśnie mieliśmy eskalację miłości do bliźniego. Na warszawski meczet był atak chamstwa, nietolerancji jak również akt złamania praw zwierząt" - pisze grupa "Islam Na Polski" i apeluje o udostępnianie informacji o zajściu oraz zdjęć.

d96t4x7

Ośrodek Kultury Muzułmańskiej na warszawskiej Ochocie rozpoczął działalność zaledwie kilka dni temu. Budynek, który stanął przy rondzie Zesłańców Syberyjskich, postawiła Liga Muzułmańska w RP przy pomocy sponsorów z Zatoki Perskiej. Ośrodek pełni funkcję siedziby Związku Wyznaniowego Ligi Muzułmańskiej. Znajduje się w nim sala modlitwy z zapleczem, sala wykładowa, sale dydaktyczne, sala wystawowa, sportowa oraz internetowa, biblioteka muzułmańska, przedszkole i sklepik.

d96t4x7

Podziel się opinią

Share
d96t4x7
d96t4x7
Więcej tematów